Jūnijs
BET MOZUS TAUTAI TEICA: "NEBAIDIETIES, PALIECIET UN SKATIET KUNGA GLĀBŠANU."
2Moz 14:13
Lai top gaisma

Apkopotās politisko partiju atbildes draudzes jautājumiem

iesūtīts: 2017.05.26 09:34
Šā gada aprīļa mēneša Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes padomes sēdē notika diskusija par 3. jūnijā gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām, pēc kuras tika apkopoti vairāki jautājumi politiskajām partijām, kuras gatavojas piedalīties vēlēšanās Tukuma novadā. Apkopotie jautājumi aptver draudzes intereses, kam ir tieša vai netieša ietekme uz vidi, sabiedrību un vērtībām novadā, mijiedarbībā ar draudzes rīcībā esošajiem īpašumiem, savulaik ar novada pašvaldību slēgtajiem līgumiem vai draudzes sociālo lomu pilsētā.

Partiju iesniegtos viedokļus un atbildes iepriekš bija paredzēts publicēt draudzes mājaslapā un draudzes avīzē. Tā kā kārtējā draudzes avīze ir vēl sagatavošanas posmā, publicējam apkopotās atbildes vispirms draudzes mājaslapā, dodot iespēju ar tām ikvienam iepazīties. Galvenā vēlme ar šiem jautājumiem bija noskaidrot katras partijas attieksmes, redzējumus, vērtējumus pēc būtības, kā arī pamata vērtības, un ne tik daudz konkrētus solījumus, kā arī vēlme deputātus mudināt uz turpmāku sadarbību.
Jāpiezīmē, ka Tukuma luteriskajai draudzei pieder dažādi cilvēki, kuriem ir atšķirīgi politiskie redzējumi, un pats par sevi šis fakts ir apliecinājums draudzes cilvēku līdzdarbībai un iesaistei novada dzīvē. Tamdēļ ir būtiski draudzes pašas ietvaros palikt bezpartejiskiem, saglabāt neitralitāti un nedalīt cilvēkus pēc politiskajiem uzskatiem vai piederības. Vēlme ir rosināt draudzes locekļiem pašiem domāt un vērtēt, iesaistīties un būt sabiedriski aktīviem.
Tā kā draudze piedalās kopējā labuma radīšanā novadā, noteikti nav vienaldzīgi jautājumi, kur saskaras novada un draudzes intereses. Mums visiem taču ir vēlme redzēt novadu sakoptu un attīstītu, un lai tam visam būtu svētība!
No visām 7 partijām, kurām tika iesniegti vieni un tie paši jautājumi, atbildes tika saņemtas no 6 partijām. Piedāvājam lasītājiem atbilžu apkopojumu par sagatavotajiem jautājamiem.
Jāpiebilst, ka atbildes ir publicētas saīsinātā veidā, jo katrai atbildei iepriekš bija noteikts ierobežojums ne vairāk kā 120 vārdi.

Apkopotās atbildes word fomātā lasāmas šeit.

Atbildes interneta versijā lasāmas šeit.

« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Nesiet cits cita grūtumus, tā jūs piepildīsiet Kristus bauslību!
Gal 6:2

Piektā svētdiena pēc Vasarsvētkiem

Jes 43:1–7; 1Pēt 3:8–15a; Mt 5:20–26
Ps 107:1–3, 23–32; Īj 38:1–11; 2Kor 6:1–13; Mk 4:35–41

Krāsa: zaļa

Tavu vārdu es sacīšu saviem brāļiem.
Ps 22:23

Es daru jums zināmu, brāļi, ka evaņģēlijs, ko esmu pasludinājis, nav cilvēka izdomāts.
Gal 1:11

4Moz 6:22–27
Apd 13:1–12
Lk 12:41–48

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »