Janvāris
DIEVS REDZĒJA VISU, KO BIJA DARĪJIS, UN, REDZI, TAS BIJA ĻOTI LABI!
1Moz 1:31a
Ejiet un dariet

UKRAINAS BĒGĻU UZŅEMŠANA


AICINĀJUMS LELB DRAUDZĒM

Jau pagājušas vairākas dienas, kopš turpinās karadarbība Ukrainā, un Ukrainas iedzīvotāji dodasbēgļu gaitās, lai meklētu patvērumu ārpus savas valsts. Daudzi no mums, redzot šo situāciju un līdzpārdzīvojot, ir gatavi atvērt savas sirdis un mājas durvis, lai uzņemtu šos cilvēkus savās ģimenēs. Jau kopš pagājušās nedēļas vairākas draudzes ir uzsākušas apzināt tos draudžu locekļus, kas savās mājās būtu gatavi uzņemt un izmitināt cilvēkus, kas ieradušies no Ukrainas un kam nepieciešama pajumte. LELB Diakonijas centrs ir uzņēmies apkopot informāciju, par LELB draudžu iespējām izmitināt cilvēkus no Ukrainas, kā arī koordinēt mājvietu atrašanu šiem cilvēkiem, kad tas būs nepieciešams.

Lai apkopotu informāciju par LELB draudžu iespējām izmitināt bēgļus no Ukrainas, lūdzamaizpildīt vienu vai otru zemāk norādīto anketu.

Gadījumā, ja draudzē esat apkopojuši informāciju par savām spējām uzņemt cilvēkus ģimenēs, tad lūdzu aizpildīt anketu, kas atrodama šajā saitē (viena anketa visai draudzei, ko aizpilda viens cilvēks, norādot informāciju par visu draudzi apkopotā veidā):

https://forms.gle/bo1MdZqFJC32jnMcA

Savukārt, individuāliem pieteikumiem, ja draudzē ir vienai vai 2 ģimenes, kas vēlas uzņemt cilvēkus pie sevis, lūdzu aizpildīt šo anketu:

https://forms.gle/sw69ZNCPAmUh44ox7

Lūgums jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt uz diakonija@diakonija.lv, vai sazināties personīgi ar Sigitu Dišleri (tel. 29413847).


Mazais svētbrīdis

Bet Tu (Dievs) esi tas, un Taviem gadiem nav gala!
Ps 102:28

Žēlastība un miers jums no Tā, kas ir, kas bija un kas nāk.
Atkl 1:4a

Jes 52:1–12 Gal 4:12–20 Mk 8:1–10

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »