Decembris
Vārds un Sakramenti

 

IESVĒTĪBAS


Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā,
to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Mt. 10,32

IESVĒTES MĀCĪBU 7 NODARBĪBU CIKLS

Iesvētes mācības Tukuma evaņģēliski luteriskajā draudzē 2022. gadā - pieteikšanās ir noslēgusies!

7 nodarbību cikls no 2022. gada 1. februāra līdz 2022. gada 30. maijam.

Iesvētes kurss paredzēts tiem, kas vēlas iepazīties ar kristietības mācības pamatprincipiem, gatavojas savām vai bērnu kristībām, vēlas kļūt par krustvecākiem vai gatavojas laulībām baznīcā.

Mācību norise: Vienu reizi mēnesī attālināti Zoom platformā, otrdienās plkst. 19.00. Iesvētes mācību dalībniekiem būs pieejami sagatavoti materiāli, kas palīdzēs orientēties piedāvātajā mācību saturā. Norises laikā no dalībniekiem tiks sagaidīta atgriezeniskā saite un iesaiste, lai raisītu katra dalībnieka dzīvu interesi par mācību laikā apskatītajiem tematiem. Mēs dosimies aizraujošā apmācību ceļā attālināti, lai tā noslēgumā baznīcā un klātienē svinētu jūsu skaistos dzīves notikumus! Līdz ar to apmācībās ir iespējams piedalīties no jebkuras vietas pasaulē! Šobrīd ir iecere, ka iesvētību dievkalpojums notiks Lieldienās, vai laikā pēc tam.

Vienas nodarbības ilgums: 2-2,5 stundas, ar nelieliem 10 minūšu starpbrīžiem.

Apmācību datumi nodarbībām: 1. februāris, 22. februāris, 1. marts, 22. marts, 5. aprīlis, 26. aprīlis, 17. maijs, 30. maijs.

Dalībnieki: no 15 gadu vecuma. Kurss ieteicams arī tiem, kas iesvētes mācības vēlas apmeklēt atkārtoti vai vēlas atjaunot draudzes piederību.


Pieteikšanās:
1. Aizpildiet pieteikumu formu šeit;
2. Uzsākot apmeklēt iesvētes mācības, veiciet vienreizēju ziedojumu internetbankā, kura apmēru nosaka pats dalībnieks. Ziedojumu konts atrodams draudzes mājaslapā tukumabaznica.lv;
3. Līdz mācību sākumam e-pastā jūs saņemsiet iesvētes mācību materiālus un informāciju par attālināto pievienošanos Zoom platformā.

Kristības un iesvētības notiks pēc piedalīšanās tiem dalībniekiem, kas būs piedalījušies visās organizētajās mācībās vai būs noklausījušies notikušo mācību ierakstu.

Reģistrēšanās mācībām (aizpildīta pieteikuma forma) līdz 30. janvarim. Pirmās nodarbības sākums 1. februārī, pieslēgšanās Zoom platformā no plkst. 18.55.

Papildus informācija: Draudzes namā, Tukumā, Brīvības laukumā 1, vai zvanīt draudzes mācītājam Mārcim Zeifertam mob./ WhatsApp (+371) 29145305. Tāpat arī pirmajā tikšanās laikā iesvētes mācību dalībnieki varēs uzdot visus sākumā interesējošos jautājumus.


Kas ir iesvētība?

Iesvētības draudzē ir kristības turpinājums un cilvēka apzināta atbilde Dievam. Iesvētībās iesvētāmais apliecina ticību Dievam Tēvam, Dēlam un Svētajam Garam. Līdz ar iesvētībām mēs esam sagatavoti Svētā Vakarēdiena saņemšanai, mūs var aicināt kļūt par krustvecākiem un pilngadīgus draudzes locekļus var ievēlēt draudzes kalpošanas amatos un draudzes padomē. Iesvētības ir priekšnosacījums, lai mēs varētu kā vecāki kristīt savus bērnus un saņemtu laulību svētību baznīcā.

Iesvētes mācību norise

Iesvētes mācības ilgst aptuveni nepilnus trīs mēnešus, ja tās plānotas vienreiz nedēļa pa divām stundām, vai arī iesvētes mācības norisinās pēc cita iepriekš izsludinātas programmas. Mācības visbiežāk notiek kādā no darba dienu vakariem. Iesvētes mācībās iesvētāmie iepazīstas ar kristietības pamatprincipiem un mācību.

Iesvētes dievkalpojums

Jaunieši vai pieaugušie, kuri tiek sagatavoti iesvētībām, ja iepriekš nav kristīti, vispirms saņem kristību sakramentu. Kristības notiek tajā pašā dienā pirms iesvētībām. Iesvētes dievkalpojumā iesvētāmie apliecina savu ticību Dievam Tēvam, Dēlam un Svētajam Garam.

Iesvētes mācību sākums tiek izziņots dievkalpojumos, kā arī draudzes mājas lapā sadaļā aktualitātes.

Papildus informācija: Draudzes namā, Tukumā, Brīvības laukumā 1, vai zvanīt draudzes mācītājam Mārcim Zeifertam mob./ WhatsApp (+371) 29145305.Mazais svētbrīdis

Jēkabs sacīja: Celsimies un iesim uz Bēteli, un es uzcelšu tur altāri Dievam, kas man
atbildēja nelaimes dienā un bija ar mani ceļā, ko es gāju. 1Moz 35:3

Vienmēr par visu pateicieties Dievam un Tēvam.
Ef 5:20a

Jes 2:5–22;
1Tes 3:1–13;
Lk 20:27–40

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »