Jūlijs
Dievs nav tālu nevienam no mums. Jo Viņā mēs dzīvojam un kustamies, un esam.
(Apd 17:27)
Lai top gaisma

Par dievkalpojumiem no 17. maija

iesūtīts: 2020.05.16 20:19
Žēlastība jums un miers no Dieva, mūsu Tēva, un no Kunga Jēzus Kristus! Kas būtu jāņem vērā, ja esi nodomājis svētdien apmeklēt baznīcu… Par dievkalpojumiem Tukuma Sv. Trīsvienības baznīcā no 17. maija:

Mūsu zemi ir skārusi sērga, tādēļ ir noteikti pulcēšanās ierobežojumi. Tomēr baznīca būs atvērta dievkalpojumiem klātienē. Dievkalpojumi Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā arī turpmāk iesāksies svētdienās plkst. 11.00.

Ņemot vērā slimības izplatības risku un valstī noteiktos ierobežojumus, aicinām dievkalpojumā piedalīties attālināti, sekojot mūsu draudzes Facebook un Youtube kontos.

Ja tomēr apsverat iespēju doties uz baznīcu, vispirms pārliecinieties, ka jums nav slimības pazīmju – paaugstinātas temperatūras, klepus, iesnu, galvassāpju u.c. Ja jūtaties veseli, apdomājiet, ka dievnamā var būt kāds inficēts cilvēks, no kura varat saslimt jūs.

Ar izpratni un piesardzību jāievēro pulcēšanās ierobežojumi. Pulcēšanās ierobežota līdz 25 cilvēkiem, ieskaitot baznīcas personālu.

Atrodoties dievnamā, visu laiku jāuztur vismaz 2 m attālums no citiem klātesošajiem. Tuvāk drīkst atrasties tikai tie, kuri ikdienā dzīvo kopā. Īpaši jāuzmanās ievērot distanci, ieejot dievnamā un izejot no tā.

Baznīcā lūgums sēdēt ar īpašu līmlenti atzīmētās vietās.

Ienākot un izejot no baznīcas, jādezinficē rokas.

Pēc dievkalpojuma no aptuveni plkst. 12.00 – 13.00 iespēja saņemt Sv. Vakarēdienu.
Lūgums līdz svētdienas rītam plkst. 10.00 padot ziņu lietvedei Agitai par jūsu nodomu apmeklēt dievgaldu ar SMS, WhatsApp, zvanot pa mob. (+371) 20221951, lai mācītājs varētu labāk sagatavoties dievgaldnieku apmeklējumiem.

Sv. Vakarēdiens tiks pasniegts no vienreizēji lietojamiem biķerīšiem pie altāra. Dievgalda saņemšanai pie altāra tuvoties pa vienam. Starp dievgaldniekiem jāievēro vismaz 2 metru distance. Miera sveiciens un draudzīgi apskāvieni pagaidām izpaliek.

Paralēli dievkalpojumam baznīcā iespēja vērot tiešraidi draudzes namā, kur dievlūdzējiem būs iekārtotas atsevišķas sēdvietas, nodrošinot 2 metru distanci.

Aicinām ziedot draudzes darbam ziedojumu kontā: Tukuma evaņģēlsiki luteriskā draudzu, LV 90000298831, LV54UNLA0032000701801, SEB banka, kods UNLALV2X. Cita informācija: www.tukumabaznica.lv

Tiešām, viena diena Tavos pagalmos ir labāka nekā tūkstoš citas! Ps. 84, 11

Draudzes mācītājs Mārcis Zeiferts

« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Atceries Kungu, savu Dievu, jo Viņš dod tev spēku. (5Moz 8:18)

Cilvēks pats nespēj ņemt neko, ja vien tas viņam nav dots no Debesīm.
(Jņ 3:27)

1Sam 22:1–23; Apd 23:26–43; Mk 3:19b–35

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Aptauja

Vai piedalīsies draudzes dienās Mazirbē 13.-15.09.?
Ir interese
Atbildēt     Rezultāti 
LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »