Oktobris
PĒC SAVAS PĀRTICĪBAS, PĒC SAVIEM IENĀKUMIEM DARI ŽĒLASTĪBAS DARBUS: JA TEV NEDAUDZ MANTAS, NEBAIDIES NO MAZUMA DARĪT ŽĒLASTĪBAS DARBUS.
(Tobita 4:8)

Bīskaps Pāvils Brūvers vizitē Tukumā

iesūtīts: 2008.02.15 21:56
Aizvadītās nedēļas nogalē Tukuma evaņģēliski luteriskajā draudzē viesojās Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers. Bīskapa mērķis šoreiz bija apraudzīt un tuvāk iepazīt mācītāju Kasparu Kovaļovu un viņa ģimeni, kā arī ierastajā ikdienā iepazīties ar draudzes un pilsētas dzīvi.

Svētdienas rītā Pāvils Brūvers kalpoja dievkalpojumā. Pirmās Ciešanu laika svētdienas sprediķi bīskaps lasīja par Kristus kārdināšanas notikumu. Draudzei par svētību nāca atgādinājums, ka ikviens kristīgs cilvēks var tikt kārdināts, jo arī Kristus ir kārdināts, taču palika bez grēka. „Ļaunums un grēks šajā pasaulē vispirms kā tāds var nemaz nešķists un izskatīties citādāks”, sacīja bīskaps. Šajā dievkalpojumā kopā ar diecēzes bīskapu kalpoja draudzes mācītājs un Kandavas iecirkņa prāvests Mārcis Zeiferts un mācītājs Kaspars Kovaļovs.

Pēc dievkalpojuma draudze pulcējās draudzes namā, lai pavadītu laiku sarunās ar bīskapu Pāvilu Brūveru. Daudzu cilvēku acīs raisījās pat asaras, kad bīskaps liecināja par savu ticības pieredzi un dzīves ceļu. Noslēgumā sakot lūgšanu un dodot svētību, bīskaps vēlēja Kristus mieru un mīlestību visai draudzei.

« atpakaļ

Dienas lozungs

Elija sacīja tautai: “Nāciet pie manis” – un visa tauta nāca pie viņa. Viņš no jauna sakrāva Kunga altāri, kas bija sagāzts.
(1Ķēn 18:30)

Dzīsimies pēc miera un pēc tā, lai varētu celt cits citu.
(Rm 14:19)

2Ķēn 5:19–27; 1Kor 5:1–8; Mt 5:27–37

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Aptauja

Vai piedalīsies draudzes dienās Mazirbē 13.-15.09.?
Ir interese
Atbildēt     Rezultāti 
LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »