Oktobris
PĒC SAVAS PĀRTICĪBAS, PĒC SAVIEM IENĀKUMIEM DARI ŽĒLASTĪBAS DARBUS: JA TEV NEDAUDZ MANTAS, NEBAIDIES NO MAZUMA DARĪT ŽĒLASTĪBAS DARBUS.
(Tobita 4:8)

Par akciju "Paēdušai Latvijai"

iesūtīts: 2010.03.02 12:57
Tukuma evaņģēliski luteriskā draudze ir viena no labdarības atbalstītājām, kura noslēgusi līgumu ar labdarības organizāciju ziedot.lv par rīkoto „Pārtikas bankas” akciju „Paēdušai Latvijai”. Šīs akcijas ietveros 2010. gada februārī ar Tukuma evaņģēliski luteriskā draudzes starpniecību tika izdalītas vairāk nekā 40 februāra mēnesī piešķirtās pakas, nekaitot tās, kuras izdalīja pašvaldības sociālais dienests.

Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” pārtikas paku pirmām kārtām var saņemt ģimenes ar bērniem, kurās kāds no strādājošajiem kopš 2008. gada jūnija krīzes rezultātā ir kļuvis par bezdarbnieku. Turklāt ģimenei pašvaldība nav piešķīrusi un formālu iemeslu dēļ nevar piešķirt trūcīgās ģimenes statusu, bet ģimenes ienākumi ir zemāki par iztikas minimumu (2009. gada rudenī – Ls 165 uz 1 cilvēku).

Lai saņemtu pārtikas paku, jāpiesakās un jāaizpilda šī pieteikuma anketa, kuru var saņemt un iesniegt draudzes kancelejā, kā arī svētdienās pie baznīcas ieejas vai nosūtot pa e-pastu ieva.z@apollo.lv.

Viena ģimene no Pārtikas bankas var saņemt vienu pārtikas paku mēnesī. Pārtikas pakā ir produkti 12 kg apjomā, 8.50 Ls vērtībā. Lēmums par pakas piešķiršanu tiek pieņemts, balstoties uz ģimenes iesniegumu, kā arī pārbaudot informācijas patiesumu pašvaldības sociālajā dienestā. Tukuma pilsētas iedzīvotāji, pēc anketas aizpildīšanas, Pārtikas bankas pakas var saņemt Tukuma evaņģēliski luteriskā draudzes namā Brīvības laukumā 1, Tukumā. Tukuma novada (bijušo pagastu) iedzīvotāji pārtikas pakas var saņemt Latvijas Sarkanā krusta Tukuma nodaļā.

Vairāk par „Pārtikas bankas” ziedojumu akciju var lasīt šeit: http://www.ziedot.lv/lv/project/870

Informāciju apkopoja: Ieva Zeiferte


 
« atpakaļ

Dienas lozungs

Elija sacīja tautai: “Nāciet pie manis” – un visa tauta nāca pie viņa. Viņš no jauna sakrāva Kunga altāri, kas bija sagāzts.
(1Ķēn 18:30)

Dzīsimies pēc miera un pēc tā, lai varētu celt cits citu.
(Rm 14:19)

2Ķēn 5:19–27; 1Kor 5:1–8; Mt 5:27–37

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Aptauja

Vai piedalīsies draudzes dienās Mazirbē 13.-15.09.?
Ir interese
Atbildēt     Rezultāti 
LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »