Oktobris
PĒC SAVAS PĀRTICĪBAS, PĒC SAVIEM IENĀKUMIEM DARI ŽĒLASTĪBAS DARBUS: JA TEV NEDAUDZ MANTAS, NEBAIDIES NO MAZUMA DARĪT ŽĒLASTĪBAS DARBUS.
(Tobita 4:8)

GG Choir Vasarsvētku ieskaņas koncerts Tukumā

iesūtīts: 2010.05.18 12:27
Sestdien, 22. maijā plkst. 18:00 Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Sv. Trīsvienības baznīca) notiks Vasarsvētku ieskaņas gospeļkora GG Choir koncerts. Pavadošais sastāvs - Haralds Stenclavs (taustiņi) un Zigmārs Valters (perkusijas). Kori vada Kristīne Tkačuka (Peress), Ieva Katkovska un Ieva Egle Vītola.

Koncerta aptuvenais garums pusotra stunda. Dziesmas GG Choir izpildīs angļu valodā un to saturu kora dalībnieki sola publikai iepriekš izstāstīt - runās gan solisti, gan koristi no vietas. Būs dažas popmūzikas kaverversijas, kas aranžētas gospeļmūzikā, kā arī tiks izpildīta tīra gospeļmūzika. Koristi sola krietni iekustināt publiku un uzlādēt ar pozitīvām emocijām. Programmā iekļautas pārsvarā kristīga satura dziesmas. Ieeja par ziedojumiem.
« atpakaļ

Dienas lozungs

Elija sacīja tautai: “Nāciet pie manis” – un visa tauta nāca pie viņa. Viņš no jauna sakrāva Kunga altāri, kas bija sagāzts.
(1Ķēn 18:30)

Dzīsimies pēc miera un pēc tā, lai varētu celt cits citu.
(Rm 14:19)

2Ķēn 5:19–27; 1Kor 5:1–8; Mt 5:27–37

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt lapiņu un citas draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Aptauja

Vai piedalīsies draudzes dienās Mazirbē 13.-15.09.?
Ir interese
Atbildēt     Rezultāti 
LELB Tukuma draudze © 2013. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »